ROCK EMPIRE

Cena

22418899
122418899
83 položek celkem
Rock Empire Ledge Hook
1 816,53 Kč bez DPH
2 198 Kč / ks

LEDGE HOOK je doplňková montážní sada pro zavěšení připojení pracovní lavičky či sedačky. Díky jednoduché konstrukci ji lze osadit na většinu standardních kovových připojovacích prvků pracovních postrojů (nutno posoudit podle tabulky rozměrů).

Montážní sada obsahuje čtyři nerezové odlitky, díky kterým rozšíříte svůj pracovní postroj o možnost zavěšení pracovní sedačky LEDGE Rock Empire, případně sedačky  jiné konstrukce.  

Nerezové odlitky vykazují výbornou mechanickou odolnost, čímž je zaručena dlouhá životnost.  

Montáž je zvládnutelná i v polních podmínkách (potřebné nářadí je součástí balení).   

 • Universální použití na různé modely pracovních postrojů
 • Jednoduchá instalace
 • Nízká hmotnost

Vyrobeno v České republice.

 

LEDGE HOOK ANIMACE

 

Reference k produktu Ledge Hook od našeho německého zákazníka, Leo Schmitta, profesionála v oblasti průmyslového lezení:

„Už dlouho jsem hledal podobné řešení jako je postroj od společnosti Pet*l a opravdu jsem se zaradoval, když jsem objevil produkt Ledge Hook!“….. „Vážím si toho, že se stále najdou lidé jako vy, kteří o takových věcech kontinuálně přemýšlí a přináší tak na trh inovativní a kreativní výrobky. Příště si pořídím váš prsní blokant :-)“

Leo Schmitt: Specialista na prezentační techniku (IHK), jevištní/divadelní pyrotechnik se státní certifikací (podle (§§7/20 Zákona o pyrotechnice), odborník na event rigging úrovně 2 (SQQ2), průmyslový lezec / odborník na práci ve výškách úrovně 2 (FISAT), odborník na prohlídky osobních ochranných prostředků (OOP) proti pádům z výšky (DGUV G 312-906), uživatel osobních ochranných prostředků (OOP) proti pádům z výšky (DGUV G 112-198/199), pracovník pro bezpečnost laserů (OStrV, TROS, DGUV11).

 

CSL005.000-0000W0000000
Postroj Rock Empire Equip oranžová M-XXL
3 833,88 Kč bez DPH
4 639 Kč / ks

Plnohodnotný, pohodlný pracovní postroj, zaměřený na nízkou hmotnost, ale všestranné využití. Vhodný také pro záchranáře a lanové parky. Vlastně jde o syntézu sportovního a pracovního postroje. Sedací část lze koupit i používat samostatně, ideální např. pro lezení bigwallů.

 • Všechny připojovací body jsou textilní. Zdvojené textilní oko. Obsahuje také reflexní prvky pro lepší viditelnost za ztížených podmínek.
 • 6 materiálových poutek, haul loop, ramena jsou vybavena sloty pro drobné předměty či nářadí.
 • Zadní zachycovací bod je schován v ochranné kapsičce.
 • Přední zachycovací bod obsahuje pomocný popruh s malou hliníkovou přezkou pro zafixování prsního blokantu. Pevností pružný (harmonikový) popruh v zadní části sedáku, zajišťuje optimální polohu nohavic vůči pasu při všech možných polohách pracovníka (zejména chůze vs. sezení).
 • Ramenní popruhy mohou být plně odejmuty a postroj může být použit pouze jako sedací úvazek.
 • Zadní část sedáku je vybaven ocelovým kroužkem pro snadnější uchycení  prsního úvazku.

Vyrobeno v České republice. 

 

EQUIP – názor specialisty:

Často se mě lidé ptají na mé začátky ve výškařině. S úsměvem vzpomínám na sportovní sedák, osmu na „splachovadlo“ (později GriGrinu) a jednu statiku. Víc jsme tenkrát nepotřebovali a práce nám šla od ruky. Pravda, bezpečnost jsme řešili spíš pocitově. Od té doby se hodně změnilo a musím uznat, že k lepšímu.  S přibývající praxí a profi vybavením jsem si ohledně celotěláku začal čím dál tím více uvědomovat, že na spoustu prací, kde se stále hýbu, chodím atd. jsou klasické celotěláky jednoduše těžké a nemotorné. Sportovní sedák byl lepší. Ale ten už teď na práci nosit nemůžu. Nešlo by s tím něco udělat? Postupem času jsem se bavil s vývojáři různých firem a ptal se jich, jestli by nešel vyrobit odlehčený celotělák. Na co? Ptali se.

Noooo…. Tak tedy:

 1. Když budu mít sportovní sedák certifikovaný na práci a k tomu oddělitelná plnohodnotná pracovní ramena, tak bude mnohem variabilnější no ne?
 2. Váha bude výrazně menší, bude na nošení mnohem pohodlnější.
 3. Když bederní úvazek vypadá jako sportovní sedák, tak si ho na stěnu klidně vezmu. Šetřím, a ještě mám pohodlí.
 4. Lezu konstrukce s tlumičem pádu…. Hele není to vlastně jako na ferratě? No jasně! Všechno sedí, je to lehké, ferratový set je připnutý v místě kde má být, můžu se snadno přiobléct, mám po ruce vše co potřebuji a nechci to mít v batohu.
 5. S jednou výbavou dělám plnohodnotně práci a užívám si sportovní aktivity.
 6. A jako záchranář si troufnu tvrdit, že se vám bude taky líbit. 

 

To nejde, byla nejčastější odpověď. Samozřejmě i se spoustou důvodů, proč to nejde. Tak asi ne….Pak jsme se dali dohromady s vývojáři z Rock Empire. Jejich reakce? Jasně, zkusíme to.  Nebylo to jednoduché, byla to dřina, ale máme EQUIP. První plnohodnotný polstrovaný celotělák s váhou 1040g. S rychlosponami maličko víc. Bederní úvazek má šest materiálových poutek. Na středu zadní (bederní) části je Haul Loop. Po stranách pevná textilní oka pro polohování (EN358). Přední slaňovací oko je zdvojené (EN813). Nohavičky jsou s pasem spojeny elastickým popruhem (časem bude i se sponou jako u MASTERu). Krásná práce. A pohodlná. Díky chlapy. Ramena se k sedáku snadno připojí. Mají přední i zadní zachycovací bod (EN361).  To, že zadní zachycovací bod jde schovat do kapsičky pod Hypalon, je pomyslná třešnička na dortu.    Pomocné sloty na ramenou jsou stejné konstrukce jako u MASTERu, nebo ATLASu, takže si nemusím zvykat na jiné rozložení vybavení.  Pod přední zachycovací bod se dá snadno zafixovat prsní blokant. Nádhera. Všechny připojovací body jsou textilní. Výborně, ale co když bych občas potřeboval kovová oka? Snadná pomoc. Rock Empire má totiž skvělý rozebíratelný kroužek Ring Connect (EN362), který snadno použijete do textilních připojovací bodů.

Dle mého názoru se jedná o nejlepší lehký plnohodnotný polstrovaný celotělák na trhu. Popravdě řečeno na začátku roku 2023, kdy tento komentář píšu, jednoduše nemá konkurenci. Klobouk dolů, skvělá práce Rock Empire. Používám ho už téměř dva roky a musím říci, že EQUIP a MASTER jsou za celou mou praxi nejoblíbenější celotělové úvazky.   

Mgr. Martin Riedl, DiS.,

Výškový specialistaInstruktor pro práci a záchranu ve výšce a nad volnou hloubkouInstruktor speciálních lanových technikRevizní technik OOPP pro práci ve výšce a nad volnou hloubkouZkušební a testovací lezec pro výrobce OOPP pro práci a záchranu ve výšce a nad volnou hloubkouSpolupracovník vývojového týmuSpoluautor několika nových produktů Dobrovolný člen HSČlen IRATA (Level3)Horský průvodceSpolumajitel firmy, které navrhuje a instaluje zádržné systémy25let praxe – včetně práce a stáží v zahraničí

 

 

SVE003.977-4567D0018000
Rock Empire HMS Magnum 2T šedá
313,22 Kč bez DPH
379 Kč / ks

HMS karabina s Twist-lockovým zámkem.

Certfikována pro sportovní (EN12275) i průmyslové (EN362) využití.

Twist-locková pojistka zámku (2T)- systém s automatickým zajištováním a rychlým odjišťováním. Pro otevření karabiny je třeba udělat dva nezávislé pohyby.

K-Lock západka se nikde nezachytává, snadno se cvaká a vybírá z jištění. Nemá ostré hrany, které by mohly poškodit lano nebo smyčku.

HMS je označení karabin tvarem uzpůsobených pro jištění přes poloviční lodní uzel (německy Halbmastwurfsicherung).

Každá karabina má vlastní identifikační číslo v rámci výrobní zakázky. Toto číslo zlepší evidenci a kontrolu u kovových výrobků při pravidelných revizních kontrolách.

ZRC032.000-0000D0013000
Rock Empire Atlas Up AL Lock oranžová
5 459,50 Kč bez DPH
6 606 Kč / ks

Atlas  UP Al Lock je postroj pro všestranné využití.  Hrudní část úvazku je vybavena přišitým lehkým kompaktním blokanem Chest Up. 
Postroj je určený pro profesionální použití v systémech lanového přístupu. Chest Up je vybaven unikátním otočným swivelem.

Postroj má v sedací části úvazku hliníkové spony a  současně je vybaven Clip Smartem. Clip Smart je malá, ale velmi praktická vychytávka pro jednoduché a rychlé zachycení popruhu u nohaviček a pasu na vašem úvazku.

 • Atlas  obsahuje 6 materiálových poutek a  Al oka dle EN 358.
 • Inovovaná přední část dvojitého oka zajišťuje maximální přehlednost v tomto bodě (přední hliníkové déčko je v jiném oku než v tom, které slouží pro spojení sedacího a prsního úvazku
 • Pro nastavení optimální velikosti je vybaven Al rychlosponami.
 • Pevností pružný (harmonikový) popruh v zadní části sedáku, zajišťuje optimální polohu nohavic vůči pasu při všech možných polohách pracovníka (zejména chůze vs. Sezení).
 • Ramenní popruhy mohou být plně odejmuty a postroj může být použit pouze jako sedací úvazek.

Vyrobeno v České republice. 

 

 

+ další
SVA008.977-0234W0018000
atlas uni cely sva005 ze predu 2019 kopie 1
5 123,14 Kč bez DPH
6 199 Kč / ks

Atlas Uni Steel je postroj střední třídy, pro všestranné využití. Plně nastavitelný a odnímatelný úvazek pro zachycení pádu.

Vyrobeno v České republice. 

 

 


 


 

+ další
16160/ORA/XS
Rock Empire Skill Position černá 130cm
1 486,78 Kč bez DPH
1 799 Kč / ks

Pracovní polohovací prostředek (pás) Skill Position se používá pro zajištění uživatele v oblasti zaujmutí pracovní polohy s vyloučením pádu. Nedílnou součástí pracovního polohovacího prostředku (pásu) je odolná smyce z popruhu o délce 100?cm.  Skill Position je vybaven dvěma kovovými kroužky pro možnost upevnění menších nástrojů.

Pás je dodáván v univerzální velikosti.

Pracovní polohovací prostředek není určen pro prevenci zachycení pádu a práce ve visu.

Vyrobeno v České republice.

 

 

CUP130.977-0130W0008000
Rock Empire HMS Magnum Steel S stříbrná
Rock Empire HMS Magnum Steel S stříbrná
Skladem - Na prodejně (1 ks)
275,21 Kč bez DPH
333 Kč / ks

HMS ocelová karabina se šroubovacím zámkem.

Certfikována pro sportovní (EN12275) i průmyslové (EN362) využití.

Šroubovací pojistka zaručuje efektivní zamykání karabiny.

K-Lock západka se nikde nezachytává, snadno se cvaká a vybírá z jištění. Nemá ostré hrany, které by mohly poškodit lano nebo smyčku.

HMS je označení karabin tvarem uzpůsobených pro jištění přes poloviční lodní uzel (německy Halbmastwurfsicherung).

Každá karabina má vlastní identifikační číslo v rámci výrobní zakázky. Toto číslo zlepší evidenci a kontrolu u kovových výrobků při pravidelných revizních kontrolách.

ZRC042.000-0000W0016000
Rock Empire HMS Magnum Steel 2T stříbrná
350,41 Kč bez DPH
424 Kč / ks

HMS ocelová karabina s Twist-lockovým zámkem.

Certfikována pro sportovní (EN12275) i průmyslové (EN362) využití.

Twist-locková pojistka zámku (2T)- systém s automatickým zajištováním a rychlým odjišťováním. Pro otevření karabiny je třeba udělat dva nezávislé pohyby.

K-Lock západka se nikde nezachytává, snadno se cvaká a vybírá z jištění. Nemá ostré hrany, které by mohly poškodit lano nebo smyčku.

HMS je označení karabin tvarem uzpůsobených pro jištění přes poloviční lodní uzel (německy Halbmastwurfsicherung).

Každá karabina má vlastní identifikační číslo v rámci výrobní zakázky. Toto číslo zlepší evidenci a kontrolu u kovových výrobků při pravidelných revizních kontrolách.

ZRC043.000-0000W0016000
Rock Empire HSM Magnum Steel 3T stříbrná
Rock Empire HSM Magnum Steel 3T stříbrná
Skladem - Na prodejně (1 ks)
313,22 Kč bez DPH
379 Kč / ks

HMS Ocelová karabina s Tri-lockovým zámkem.

Certfikována pro sportovní (EN12275) i průmyslové (EN362) využití.

Tri-locková pojistka zámku (3T)- systém s automatickým zajištováním a rychlým odjišťováním. Pro otevření karabiny je třeba udělat tři různé pohyby.

K-Lock západka se nikde nezachytává, snadno se cvaká a vybírá z jištění. Nemá ostré hrany, které by mohly poškodit lano nebo smyčku.

HMS je označení karabin tvarem uzpůsobených pro jištění přes poloviční lodní uzel (německy Halbmastwurfsicherung).

Každá karabina má vlastní identifikační číslo v rámci výrobní zakázky. Toto číslo zlepší evidenci a kontrolu u kovových výrobků při pravidelných revizních kontrolách.

ZRC044.000-0000W0016000
Rock Empire Ocelová karabina D KL-2T stříbrná
281,82 Kč bez DPH
341 Kč / ks

Ocelová karabina s Twist-lockovým zámkem.

Twist-locková pojistka zámku (2T)- systém s automatickým zajištováním a rychlým odjišťováním. Pro otevření karabiny je třeba udělat dva nezávislé pohyby.

K-Lock západka se nikde nezachytává, snadno se cvaká a vybírá z jištění. Nemá ostré hrany, které by mohly poškodit lano nebo smyčku.

Každá karabina má vlastní identifikační číslo v rámci výrobní zakázky. Toto číslo zlepší evidenci a kontrolu u kovových výrobků při pravidelných revizních kontrolách.

ZRC022.000-0000W0016000
Rock Empire Ocelová karabina D KL-2T Black černá
281,82 Kč bez DPH
341 Kč / ks

Ocelová karabina s Twist-lockovým zámkem.

Certfikována pro sportovní (EN12275) i průmyslové (EN362) využití.

Twist-locková pojistka zámku (2T)- systém s automatickým zajištováním a rychlým odjišťováním. Pro otevření karabiny je třeba udělat dva nezávislé pohyby.

K-Lock západka se nikde nezachytává, snadno se cvaká a vybírá z jištění. Nemá ostré hrany, které by mohly poškodit lano nebo smyčku.

Každá karabina má vlastní identifikační číslo v rámci výrobní zakázky. Toto číslo zlepší evidenci a kontrolu u kovových výrobků při pravidelných revizních kontrolách.

ZRC039.000-0000W0008000
Rock Empire HMS Magnum 3T šedá
Výprodej
Rock Empire HMS Magnum 3T šedá
Skladem - Na prodejně (>5 ks)
323,14 Kč bez DPH
391 Kč / ks

HMS karabina s Tri-lockovým zámkem.

Certfikována pro sportovní (EN12275) i průmyslové (EN362) využití.

Tri-locková pojistka zámku (3T)- systém s automatickým zajištováním a rychlým odjišťováním. Pro otevření karabiny je třeba udělat tři různé pohyby.

K-Lock západka se nikde nezachytává, snadno se cvaká a vybírá z jištění. Nemá ostré hrany, které by mohly poškodit lano nebo smyčku.

HMS je označení karabin tvarem uzpůsobených pro jištění přes poloviční lodní uzel (německy Halbmastwurfsicherung).

Každá karabina má vlastní identifikační číslo v rámci výrobní zakázky. Toto číslo zlepší evidenci a kontrolu u kovových výrobků při pravidelných revizních kontrolách.

ZRC033.000-0000D0013000
Rock Empire 2Tap S světle zelená
362,81 Kč bez DPH
439 Kč / ks

HMS karabina se šroubovacím zámkem a s fixační příčkou.

Fixační příčka zamezuje přetočení karabiny v jisticím oku sedáku nebo ve štandu, zajišťuje tak správné zatížení karabiny a přispívá tak k větší bezpečnosti.

Certfikována pro sportovní (EN12275) i průmyslové (EN362) využití.

Šroubovací pojistka zaručuje efektivní zamykání karabiny.

K-Lock západka se nikde nezachytává, snadno se cvaká a vybírá z jištění. Nemá ostré hrany, které by mohly poškodit lano nebo smyčku.

HMS je označení karabin tvarem uzpůsobených pro jištění přes poloviční lodní uzel (německy Halbmastwurfsicherung).

Každá karabina má vlastní identifikační číslo v rámci výrobní zakázky. Toto číslo zlepší evidenci a kontrolu u kovových výrobků při pravidelných revizních kontrolách.

 

RECENZE

 

 

ZRC054.000-0000D0006000
Rock Empire Ocelová karabina O KL-2T stříbrná
247,11 Kč bez DPH
299 Kč / ks

Ocelová karabina s Twist-lockovým zámkem.

Certfikována pro sportovní (EN12275) i průmyslové (EN362) využití.

Twist-locková pojistka zámku (2T)- systém s automatickým zajištováním a rychlým odjišťováním. Pro otevření karabiny je třeba udělat dva nezávislé pohyby.

K-Lock západka se nikde nezachytává, snadno se cvaká a vybírá z jištění. Nemá ostré hrany, které by mohly poškodit lano nebo smyčku.

Každá karabina má vlastní identifikační číslo v rámci výrobní zakázky. Toto číslo zlepší evidenci a kontrolu u kovových výrobků při pravidelných revizních kontrolách.

ZRC020.000-0000W0016000
Rock Empire Catch oranžová
Rock Empire Catch oranžová
Skladem mimo prodejnu
2 106,61 Kč bez DPH
2 549 Kč / ks
CWC001.000-0000W0018000
Postroj Rock Empire Equip Lock oranžová M-XXL
4 908,26 Kč bez DPH
5 939 Kč / ks

Equip Lock je pracovní postroj, zaměřený na nízkou hmotnost, ale všestranné využití. Vhodný také pro záchranáře a lanové parky. Vlastně jde o syntézu sportovního a pracovního postroje. Sedací část lze koupit i používat samostatně, ideální např. pro lezení bigwallů.

 • Všechny připojovací body jsou textilní.
 • Nastavování pomocí hliníkových rychlospon.
 • Zdvojené textilní oko. Obsahuje také reflexní prvky pro lepší viditelnost za ztížených podmínek.
 • 6 materiálových poutek, haul loop, ramena jsou vybavena sloty pro drobné předměty či nářadí.
 • Zadní zachycovací bod je schován v ochranné kapsičce.
 • Přední zachycovací bod obsahuje pomocný popruh s malou hliníkovou přezkou pro zafixování prsního blokantu. Pevností pružný (harmonikový) popruh v zadní části sedáku, zajišťuje optimální polohu nohavic vůči pasu při všech možných polohách pracovníka (zejména chůze vs. sezení).
 • Ramenní popruhy mohou být plně odejmuty a postroj může být použit pouze jako sedací úvazek.
 • Zadní část sedáku je vybaven ocelovým kroužkem pro snadnější uchycení  prsního úvazku.

Vyrobeno v České republice. 

 

SVE002.977-4567D0018000
Rock Empire Catch černá
Rock Empire Catch černá
Skladem - Na prodejně (1 ks)
2 106,61 Kč bez DPH
2 549 Kč / ks
CWC001.000-0000W0008000
Postroj Rock Empire Master Flash Al Lock oranžová S-XL
8 404,13 Kč bez DPH
10 169 Kč / ks

Celotělový úvazek Master Flash Al Lock se vyznačuje revolučním systémem nastavení pasu, který umožňuje pokrytí celé škály velikostí. Postroj je velice komfortní nejenom skvělým systémem pasu, ale i díky vyztuženým nohavicím. Širokou univerzálnost přináší též systém variabilních slotů (v kombinaci s repkou) na zádovém polstru.

Reflexní prvky, 6 klasických materiálových poutek a haul loop je samozřejmostí.
Nastavování pomocí hliníkových rychlospon. Volné konce popruhů lze zajistit pomocí SB sytému. 

Prsní část je Je vybavena unikátním systémem osvětlení. 

 • Pro odkládání drobnějších předmětů (např. nůž, atd.) slouží sloty v ramenním polstru.
 • Světelný výkon 50 – 25 lumenů. Viditelnost až 2 km v závislosti na podmínkách.
 • Výdrž baterie 7,5 hodiny. Baterie se nabíjí přes USB
 • Celý světelný systém je voděodolný.
 • Přední bod pro zachycení pádu je z hliníku a pod ním je pomocný popruh s malou hliníkovou přezkou pro zafixování prsního blokantu. Zadní potom textilní, kvůli snížení hmotnosti.
 • Zadní zachycovací bod je možné schovat do připravené kapsy a tím ho ochránit před odřením.

Vyrobeno v České republice.

 


 

SVM009.977-3456W0018000
Rock Empire STAND červená 100cm (853)
Rock Empire STAND červená 100cm (853)
Skladem - Na prodejně (3 ks)
1 189,26 Kč bez DPH
1 439 Kč / ks

Intuitivně nastavitelný pracovní prostředek, pro lanový přístup a polohování.

STAND lze použít pro jakýkoli typ postupu (výstup po laně, polohování apod).

STAND lze připojit do kotvícího bodu, nebo připojovacího bodu postroje.  
 

 •     plynule a jednoduše nastavitelné polohování díky integrovanému  ocelovému segmentu
 •     konstrukce segmentu umožňuje  polohování i pod zatížení 
 •     možnost fixace karabiny pomocí gumového komponentu a Multi Anti Slip které jsou součástí balení (karabina není součástí balení)
 •     lano schopné tlumit případný pád při pádovém faktoru menším než 1
 •     levo i pravostranné použití
 •     možnost nouzového uvolnění pomocí karabiny i při zatížení (záchrana lezce)
 •     rozsah nastavení 20 cm  - 100 cm

Karabina není součástí balení. 

Stand je dostupný též v délkách 200 cm a 250 cm.

Vyrobeno v České republice.

VIDEO STAND

Recenze:

Vyzkoušel jsem Rock Empire Stand, připojení prostředku na centrální úchop postroje nás vcelku nadchlo, protože tímto vzniká další normovaný kotevní bod. Jednoduchá a pochopitelná manipulace. Za skvělou věc u Standu považuji, že za pomocí druhé karabiny je možnost odblokování zátěže.  Celková ergonomie a dobrá ovladatelnost v rukavicích.

Instruktor prachatického územního odboru HZS pro práci ve výškách Milan Roučka.

 

CLS010.000-0100W0005000
Rock Empire Ledge oranžová
Rock Empire Ledge oranžová
Skladem - Na prodejně (1 ks)
2 247,11 Kč bez DPH
2 719 Kč / ks

Pracovní polohovací lavička je určena jako doplněk zejména pro práci ve visu. Pracovní polohovací lavička výrazně zvyšuje komfort při práci na laně. Zároveň nabízí další oka, poutka a odkládací kapsy pro pracovní a pomocný materiál.

CUL102.977-0000W0018000
Rock Empire Catch Fix 200cm (854)
Rock Empire Catch Fix 200cm (854)
Skladem - Na prodejně (1 ks)
2 378,51 Kč bez DPH
2 878 Kč / ks

Nastavitelný spojovací prostředek, slouží pro lanové systémy bezpečného a pohodlné umístění na pracovišti.  Různé délky integrovaného lana zajišťují vysokou variabilitu použití.

Polohovací zařízení CATCH je na lanyardu zafixováno a zajištěno pomocí zapuštěného šroubu. Bez pomoci nářadí nelze CATCH z lanyardu demontovat, čímž je zajištěna ochrana proti špatnému založení.

Díky šroubovému spoji bočnic CATCH  je možná, v případě opotřebení lana, výměna lanyardu pověřenou osobou. Integrovaný systém aretace umožňuje fixaci zachycovače v požadované poloze.

Vnitřní ocelový brzdný mechanismus zajišťuje špičkovou účinnost, vysokou odolnost jeho klíčových součástí a tedy velmi dlouhou životnost výrobku.

 • Vysoká variabilita.
 • Jednoduchá a bezpečná instalace.
 • Ocelový brzdný mechanismus pro vyšší životnost zařízení.
 • Každý produkt má vlastní identifikační číslo v rámci výrobní zakázky. Ideální pro evidenci a kontrolu u kovových výrobků při pravidelných revizních kontrolách.

 

CWC020.000-0200W0000000
Postroj Rock Empire Master AL Lock oranžová S-XL
6 470,25 Kč bez DPH
7 829 Kč / ks

Celotělový úvazek Master AL Lock se vyznačuje revolučním systémem nastavení pasu, který umožňuje pokrytí celé škály velikostí. Další velice zajímavou a užitečnou výhodu najde uživatel u polohovacích ok, kde si může nastavit pozici ok (EN 358) přesně podle svých potřeb.

Postroj je velice komfortní nejenom skvělým systémem pasu, ale i díky vyztuženým nohavicím. Širokou univerzálnost přináší též systém variabilních slotů (v kombinaci s repkou) na zádovém polstru. Pro odkládání drobnějších předmětů (např. nůž, atd.) slouží sloty v ramenním polstru.

Reflexní prvky, 6 klasických materiálových poutek a haul loop je samozřejmostí.
Nastavování pomocí hliníkových rychlospon. Volné konce popruhů lze zajistit pomocí SB sytému. Připojovací body jsou z hliníku, kromě zadního bodu pro zachycení pádu, který se používá výjimečně. Tento je proto také uložen v krycí kapsičce a vytáhne se jen v případě potřeby. Z důvodu snížení hmotnosti je textilní.

Před předním zachycovacím bodem je pomocný popruh s malou přezkou pro zafixování prsního blokantu. 

Pevnostní pružný popruh v zadní části sedáku, zajišťuje optimální polohu nohavic vůči pasu při všech možných polohách pracovníka, současně ho lze nastavit pomocí spon.

Ramenní popruhy mohou být plně odejmuty a postroj může být použit pouze jako sedací úvazek.

Prsní a sedací úvazek se v zadní části spojuje kovovým kroužkem.

 

Vyrobeno v České republice. 

 

 

 

 

SVM007.977-3456W0018000
Rock Empire Helma Oreka bílá
Rock Empire Helma Oreka bílá
Skladem - Na prodejně (1 ks)
1 263,64 Kč bez DPH
1 529 Kč / ks

Profesionální pracovní přilba pro použití v průmyslu a na staveništích s důrazem na ochranu proti padajícím předmětům.

Velmi odolná konstrukce z ABS/PC materiálu bez vnitřní polystyrenové výstelky poskytuje skvělé odvětrání a pohodlí pro uživatele.
Plně nastavitelná nosná výška v kombinaci s možností nastavit délku postranních popruhů zaručuje možnost dokonalého seřízení a kompatibility s chrániči sluchu.

 • Odolná vůči UV záření
 • Přilba je odvětrávaná - má výdechy opatřené posuvným mechanismem, který uživateli umožňuje výdechy otevřít a zavřít.
 • Podbradní pásek s inovativní metodou nastavení.
 • Pět držáků pro uchycení svítilen.
 • Upevnění a nastavení velikosti přilby se provádí pomocí praktického otočeného knoflíku umístěného na zadní straně přilby.
 • Velmi dobré izolační vlastnosti.
 • Univerzální otvor 30 mm pro připevnění chráničů sluchu.
 • Lze připevnit štít na oči.
 • Vnitřní šestibodový hlavový most pro pohodlí při práci.

 

 

ZTH006.000-0000W0001000
equip front black kopie
3 833,88 Kč bez DPH
4 639 Kč / ks
SVE023.977-0234D0008000
Postroj Rock Empire Equip oranžová XS-M
3 833,88 Kč bez DPH
4 639 Kč / ks
SVE003.977-0234D0018000
Postroj Rock Empire Equip Lock Black černá XS-M
4 908,26 Kč bez DPH
5 939 Kč / ks
SVE022.977-0234D0008000
Rock Empire Cargo Roll oranžová 55l
Rock Empire Cargo Roll oranžová 55l
Skladem - Na prodejně (1 ks)
1 821,49 Kč bez DPH
2 204 Kč / ks

Vylepšený přepravní vak slouží k přenášení nákladu na zádech.

 • Lehký z nepromokavého materiálu.
 • Ramenní popruhy jsou nastavitelné.
CVR055.000-0055D0018000
rocker gloves 2019 zsg002 kopie
Rock Empire Rocker M
Skladem mimo prodejnu
423,14 Kč bez DPH
512 Kč / ks
ZSG003.000-0004S0000000
Rock Empire Ocelová karabina O KL-2T Black černá
247,11 Kč bez DPH
299 Kč / ks

Ocelová karabina s Twist-lockovým zámkem.

Certfikována pro sportovní (EN12275) i průmyslové (EN362) využití.

Twist-locková pojistka zámku (2T)- systém s automatickým zajištováním a rychlým odjišťováním. Pro otevření karabiny je třeba udělat dva nezávislé pohyby.

K-Lock západka se nikde nezachytává, snadno se cvaká a vybírá z jištění. Nemá ostré hrany, které by mohly poškodit lano nebo smyčku.

Každá karabina má vlastní identifikační číslo v rámci výrobní zakázky. Toto číslo zlepší evidenci a kontrolu u kovových výrobků při pravidelných revizních kontrolách.

ZRC040.000-0000W0008000
Rock Empire Kladka velká dvojitá
1 335,54 Kč bez DPH
1 616 Kč / ks

Kladka velká Double s hliníkovými rolnami usazenými na kuličkových ložiscích s vysokou účinností.

Kladka je vybavena spodním připojovacím bodem. Kladka je vhodná pro všechny textilní lana.

 • Dvě rolny zajišťují potřebnou stabilitu a účinnost při použití v složitějších kladkostrojích.
 • Spodní připojovací oko umožňuje připojení lana na kladku, což zvyšuje účinnost kladkostroje.
 • Ke kladce je možné připojit více karabin na jednou, což umožňuje snadnější manipulaci a bezpečnější použití.
 • Kladka velká Double splňuje podmínky pro OOPP (osobní ochranné pracovní prostředky) – Kladky EN 12278.
 • Každá kladka má vlastní identifikační číslo v rámci výrobní zakázky. Toto číslo zlepší evidenci a kontrolu u kovových výrobků při pravidelných revizních kontrolách.

 

ZWP024.000-0000W0000000
Rock Empire Atlas Uni AL Lock oranžová
5 288,43 Kč bez DPH
6 399 Kč / ks

Atlas  Uni AL Lock je postroj pro všestranné využití.

Atlas Lock Belt má rychloupínací spony a  současně je vybaven Clip Smartem. Clip Smart je malá, ale velmi praktická vychytávka pro jednoduché a rychlé zachycení popruhu u nohaviček a pasu na vašem úvazku.

Obsahuje 6 materiálových poutek a AL polohovací oka.
Inovovaná přední část dvojitého oka zajišťuje maximální přehlednost v tomto bodě (přední  AL déčko je v jiném oku než v tom, které slouží pro spojení sedacího a prsního úvazku

Pevností pružný popruh v zadní části sedáku, zajišťuje optimální polohu nohavic vůči pasu při všech možných polohách pracovníka.
Ramenní popruhy mohou být plně odejmuty a postroj může být použit pouze jako sedací úvazek.

Vyrobeno v České republice. 

 

 


 


 

+ další
SVA007.977-0234W0018000
1 858,68 Kč bez DPH
2 249 Kč / ks
CUR002.000-0345D0008000
cargo 35 l
2 081,82 Kč bez DPH
2 519 Kč / ks
CWV055.000-0055D0018000
Rock Empire Cargo oranžová 2l
Rock Empire Cargo oranžová 2l
Skladem mimo prodejnu
631,40 Kč bez DPH
764 Kč / ks
VWV002.000-0002W0018000
stand kopie 2022[1]
Rock Empire STAND červená 250cm (853)
Skladem - Na prodejně (2 ks)
1 337,19 Kč bez DPH
1 618 Kč / ks
CLS025.000-0250W0005000
Postroj Rock Empire Equip Black černá M-XXL
3 833,88 Kč bez DPH
4 639 Kč / ks

Equip Lock je pracovní postroj, zaměřený na nízkou hmotnost, ale všestranné využití. Vhodný také pro záchranáře a lanové parky. Vlastně jde o syntézu sportovního a pracovního postroje. Sedací část lze koupit i používat samostatně, ideální např. pro lezení bigwallů.

 • Všechny připojovací body jsou textilní.
 • Nastavování pomocí hliníkových rychlospon.
 • Zdvojené textilní oko. 
 • 6 materiálových poutek, haul loop, ramena jsou vybavena sloty pro drobné předměty či nářadí.
 • Zadní zachycovací bod je schován v ochranné kapsičce.
 • Přední zachycovací bod obsahuje pomocný popruh s malou hliníkovou přezkou pro zafixování prsního blokantu. Pevností pružný (harmonikový) popruh v zadní části sedáku, zajišťuje optimální polohu nohavic vůči pasu při všech možných polohách pracovníka (zejména chůze vs. sezení).
 • Ramenní popruhy mohou být plně odejmuty a postroj může být použit pouze jako sedací úvazek.
 • Zadní část sedáku je vybaven ocelovým kroužkem pro snadnější uchycení  prsního úvazku.

Dostupný též v oranžovo-černé barvě.

Vyrobeno v České republice.

 

 

SVE023.977-4567D0008000
Postroj Rock Empire Ronda AL Lock azurová L-XL
1 858,68 Kč bez DPH
2 249 Kč / ks

Nově vytuněný náš starý dobrý celotělový úvazek Ronda. Ronda Al Lock je lehký, celotělový sportovní úvazek vhodný pro via ferraty, lanové parky, začínající a pokročilé horolezce. Tento inovovaný postroj může být také uplatněn při výškových pracích, neboť vyhovuje normě EN 361, která Rondu klasifikuje jako OOPP postroj. Nová Ronda je vylepšená o kovové navazovací body (přední, zadní) a novou speciální automatickou sponu. 
 

 • Přední navazovací bod je tvořen z jednoho oka, což je bezpečnější než obvyklá dvouoká konstrukce 
 • 4 rychlospony pro nastavení úvazku
 • 1 automatická rychlospona pro zapnutí úvazku 
 • 2 materiálová poutka

Vyrobeno v České republice.

 

 

CUR002.000-0056D0004000
Postroj Rock Empire Ronda AL Lock černá L-XL
1 858,68 Kč bez DPH
2 249 Kč / ks

Nově vytuněný náš starý dobrý celotělový úvazek Ronda a nyní navíc v černé barvě.

Ronda je lehký, celotělový sportovní úvazek vhodný pro via ferraty, lanové parky, začínající a pokročilé horolezce. Tento inovovaný postroj může být také uplatněn při výškových pracích, neboť vyhovuje normě EN 361, která Rondu klasifikuje jako OOPP postroj. Nová Ronda je vylepšená o kovové navazovací body (přední, zadní) a novou speciální automatickou sponu .
 

 • Přední navazovací bod je tvořen z jednoho oka, což je bezpečnější než obvyklá dvouoká konstrukce .
 • 4 rychlospony pro nastavení úvazku.
 • 1 automatická rychlospona pro zapnutí úvazku. 
 • 2 materiálová poutka.

Vyrobeno v ČR.

 

CUR002.000-0056D0008000
Postroj Rock Empire Equip Lock Black černá M-XXL
4 908,26 Kč bez DPH
5 939 Kč / ks

Equip Lock Black je pohodlný pracovní postroj, zaměřený na nízkou hmotnost, ale všestranné využití. Vlastně jde o syntézu sportovního a pracovního postroje. Sedací část lze koupit i používat samostatně, ideální např. pro lezení bigwallů.

Všechny připojovací body jsou textilní.  Vybaven čtyřmi AL rychlosponami. Zdvojené textilní oko. 
6 materiálových poutek, haul loop, ramena jsou vybavena sloty pro drobné předměty či nářadí.
Zadní zachycovací bod je schován v ochranné kapsičce.
Přední zachycovací bod obsahuje pomocný popruh s malou hliníkovou přezkou pro zafixování prsního blokantu. Pevností pružný (harmonikový) popruh v zadní části sedáku, zajišťuje optimální polohu nohavic vůči pasu při všech možných polohách pracovníka (zejména chůze vs. sezení).
Ramenní popruhy mohou být plně odejmuty a postroj může být použit pouze jako sedací úvazek.
Identifikační a metodický štítek (jak u hrudní, tak i sedací části).

Zadní část sedacího úvazku je vybavena kovovým kroužkem pro snadnější uchycení prsního úvazku.

Dostupný též v černo-oranžové barvě. 

Vyrobeno v České republice. 

 

SVE022.977-4567D0008000
Postroj Rock Empire Equip Lock oranžová XS-M
4 908,26 Kč bez DPH
5 939 Kč / ks
SVE002.977-0234D0018000
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 83 položek celkem