Elektrické navijáky

Co je Power ascender?

Power ascender neboli elektrický výstupový naviják, je revoluční zařízení, které výrazně usnadňuje práci ve výškách. Toto zařízení je navrženo k bezpečnému a efektivnímu vertikálnímu transportu osob a materiálu, a to zejména v těžko přístupných místech. Jeho použití je široké - od průmyslových aplikací přes stavebnictví až po záchranářské operace.

Základem power ascenderu je elektrický motor, který je napájen akumulátorem. Tento motor umožňuje uživateli vystoupat nebo sestoupit po laně s minimálním fyzickým úsilím. Rychlost výstupu či sestupu lze přizpůsobit podle potřeby, což je neocenitelné při práci v náročných podmínkách nebo při potřebě přesného manévrování.

#showmore#

Výhody

Jednou z klíčových výhod těchto navijáků je jejich mobilita a kompaktnost. Zařízení je navrženo tak, aby bylo snadno přenosné a nezabíralo mnoho místa, což je ideální pro práce v omezených prostorách nebo v situacích, kde je potřeba rychlého nasazení.

Bezpečnost

Bezpečnost je prvním místě. Mnoho modelů jako je Skylotec ActSafe ICX nebo ACX, je vybaveno bezpečnostními funkcemi, jako je nouzové zastavení nebo kontrola přetížení, které zajišťují ochranu uživatele i v průběhu náročných operací. Tyto modely také nabízejí možnost dálkového ovládání, což umožňuje další osobě na zemi převzít kontrolu nad zařízením v případě potřeby.

Jak vybrat elektrický naviják

Moderní akumulátorové navijáky jsou navrženy s ohledem na dlouhodobou vytrvalost a výkon. Například modely jako Skylotec ActSafe ICX jsou vybaveny výkonnými bateriemi, které umožňují delší pracovní dobu a vyšší nosnost, což je klíčové pro průmyslové a záchranné operace.

V praxi se elektrický naviják stává nepostradatelným nástrojem v mnoha odvětvích. Jeho využití při údržbě vysokých budov, mostů, větrných elektráren, nebo dokonce ve filmovém průmyslu demonstruje jeho univerzálnost a schopnost zvládat různorodé výzvy.

Závěrem, power ascender přináší novou dimenzi do práce ve výškách. Díky kombinaci bezpečnosti, efektivity a flexibility se stává nepostradatelným pomocníkem pro řadu profesionálů, kteří se potýkají s výzvami práce ve vertikálním prostředí. Přijďte si je k nám vyzkoušet.

4 položek celkem

Cena

8153187000
18153187000

Značky

Položek k zobrazení: 4
poa 030 s 01
Novinka
154 545,45 Kč bez DPH
187 000 Kč / ks

Výkonný naviják pro výstup osob i transport materiálu. Výměnný akumulátor Husqvarna a dálkové ovládáním. 

POA-030-1-EU
nabíječka icx husqvarna skylotec pmx01
Novinka
6 738,02 Kč bez DPH
8 153 Kč / ks

Rychlonabíječka QC500 trvá nabití Li-ion baterií Husqvarna ještě méně času.

POA-035
baterie husqvarna BLi200 skylotec pmx01
Novinka
7 743,80 Kč bez DPH
9 370 Kč / ks

Výkonná baterie Husqvarna BLi200 pro rozšíření sady ICX akumulátorový naviják (POA-030), když je pro jedno zařízení potřeba více baterií.

POA-032
dalkove ovladani icx skylotec actsafe pmx01
Novinka
14 198,35 Kč bez DPH
17 180 Kč / ks

Dálkové ovládání ICX SKYLOTEC ActSafe s dosahem až 50 m. 

POA-033